S C E N E K U N S T
Kritikk Debatt Intervju Nyheter Kalender Musikk Dans Teater Opera Kunst Politikk
Redaksjonen – 16. juni 2008

Sommerteater i Frognerparken i Oslo


Publisert
16. juni 2008
Sist endret
25. mai 2023


Del artikkel
https://scenekunst.no/sak/sommerteater-i-frognerparken-i-oslo
Facebook

I kveld er det premiere på Kiplings Jungelboken med skuespillerstudentene på KHiO. De spiller i sirkustelt i Frognerparken i Oslo til 15. juli.

Invitasjon fra Janne Heltberg Haarseth, i 2. klasse på skuespillerlinjen på Kunsthøgskolen i Oslo, KHiO:

Jungelboken i Frognerparken.

2. klasse ved Statens Teaterhøgskole, KHiO, spiller Jungelboken fra og med i dag, til 15. juli i det blå sirkusteltet ved siden av Monolitten i Frognerparken i Oslo. Regi: Eivind Sander.

Premiere 16. juni kl 18.00

17. juni – 22. juni kl 11.00, 13.00 og 18.00

24. juni – 29. juni kl 11.00, 13.00 og 18.00

1. juli – 6. juli kl 13.00 og 18.00

8. juli – 13. juli kl 13.00 og 18.00

Les mer om priser og bestilling på www.sommerteateret.no


S C E N E K U N S T
Utgiver

Scenekunst.no A/S Scenekunst.no er en redaksjonelt uavhengig nettavis for profesjonell scenekunst og tilhørende kulturpolitikk. Vi følger Norsk redaktørforenings redaktørplakat.

Scenekunst.no er medlem av Norsk Tidsskriftforening. Scenekunst.no er støttet av Norsk kulturfond. Fra 2016 er tidsskriftet organisert som et almennyttig aksjeselskap med NTO, PAHN, NSF og NoDA som eiere og bidragsytere. Fagforbundet Teater og Scene gir også årlig støtte.

Redaksjonen
Annonser

Vil du annonsere på scenekunst.no?

Kunnskapsmedia AS Sture Bjørseth +47 954 36 031 annonser@scenekunst.no